top of page
![המראה של השמש.jpg](https://static.wixstatic.com/media/384d0a_b5f0fb9f14b042c495d9393dcabecbf8~mv2.jpg/v1/fill/w_243,h_341,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94%20%D7%A9%D7%9C%20%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%A9.jpg)
פיצה באושוויץ
2008/ ישראל
כולל שיחה מולקת עם אסנת טרבלסי
משה צימרמן
צפו בטריילר
פרס השופטים הצעירים- פסטיבל לייפציג גרמניה
Best of fest - אידפא, הולנד
'פרס דרקון הזהב' בפסטיבל הקולנוע קראקוב, פולין
תקציר
דני חנוך, ניצול שואה, מעיד על עצמו שהוא בעל תואר בי-איי (בוגר אושוויץ), ושהיה לו רופא אישי שטיפל בו - ד"ר מנגלה. האיש הגבוה, שלעולם אינו בוכה, כבר הצטרף לכל משלחת אפשרית לפולין ולמחנות ההשמדה, אבל לא הצליח עד כה בדבר אחד: לקחת את ילדיו, שגי ומירי, אל מחוזות ילדותו האבודה בליטא. סרט מסע יוצא דופן, עצוב ומצחיק. מכעיס וציני עד כאב.
bottom of page