פוסטר - רזולוציה גבוהה.jpg
DOCUtv-LOGO-PNG.png

מיטב האירועים של דוקו טי.וי לצפיה בזמן שנח לך.
 ניתן לרכוש צפיה ל-24 שעות בסרט. או לרכוש צפיה באירוע הכולל את השיחה עם היוצרים.
הצפיה בסרטים אישית והקרנתם באופן פומבי מהווה הפרה של זכויות יוצרים ואסורה על פי חוק.
לרכישת הקרנה פומבית ושיחה עם היוצרים אנא פנו אלינו "צור קשר"

מחלקה פתוחה- פוסטר_edited.jpg

לראשונה, פותח המרכז לבריאות הנפש אברבנאל את שעריו לצורך תיעוד חייהם של כמה מהחוסים בין קירותיו. תעודה מטלטלת על עולם שרובנו מתעלמים מקיומו ורבים אחרים מדחיקים אותו. 

comp2.jpg

פעם בשנה מתקיימת במועדון של אידה תחרות לריקודים סלונים. האווירה הקסומה של המועדון ושל הריקודים הסלוניים נותנת למתחרים כוח לנצח את פגעי הזמן ואת הזיכרונות הקשים, והם הופכים לנסיכים ונסיכות שלגביהם הכול עוד אפשרי.

 עשר שנים לאחר הפיגוע בצומת מעריב בו השוטר הדרוזי סלים ברכאת נטרל את המחבל ונהרג, יוצא ג'מאל, אחיו, למסע שנועד לגלות מי הרג את אחיו – והאם המשטרה ניסתה להסתיר ממנו את האמת.

פוסטר הצ'פלינים.JPG

זהו סרט על אהבה וזיקנה בחייהם של לינה וסלבה צ'פלין – זוג הבמאים הפעילים הזקנים ביותר בקולנוע הישראלי. עשיית קולנוע כמפלט מפני הזקנה הבלתי נמנעת.

הסיפור שלא סופר על גן העדן הישראלי באירן ערב המהפכה ב-1979.

449781_310x459.jpg

 מסעם המפרך והמסוכן של ילדי טהרן החל מבריחתם עם הוריהם מפולין, ועד חילוצם הנועז דרך הודו והגעתם ברכבת לארץ-ישראל, באמצע המלחמה.

LIFE SENTENCE poster_heb_FINAL-page-001.jpg

ערבי ויהודייה מתחתנים. הם מביאים לעולם בת ובן וחיים בהרמוניה עם הקהילה היהודית-ערבית. כשאב המשפחה העומד מאחורי פיגועים נתפס, האם וילדיה הופכים ל"משפחה של מחבל ערבי". האם בורחת אל לב הקהילה החרדית במונטריאול שבקנדה.

superwomen_poster_50_70_Heb_print-page-001.jpg

חייהן של חמש קופאיות, חברות למשמרת, בסופר מרקט בתל אביב. הסרט מתבונן במערכות היחסים בניהן, האהבות והסודות שמתגלים בהפסקת הסיגריה. התמיכה, הסולידריות והמאבק אל מול קשיי החיים. 

משפחת לאופר יוצאת למסע לעיר המקלט בומביי, שסיפקה הגנה לאב, נחום, שנמלט עם אמו מהנאצים. אלא שהמשפחה נקלעת להתקפת הטרור הגדולה על העיר, בנובמבר 2008, והתכניות משתבשות....

פוסטר-page-001.jpg

הסרט מתאר לילה בחייו של רפי מלס, שוטר אתיופי בשכונת קריית משה ברחובות,  ודרכו את סיפורה של השכונה שהיא גטו אתיופי מוכה אבטלה.

Poster hatalyan final1.jpg
קולות מהבודקה.png

אנחנו פוגשים אותם בשערי בתי ספר, בחניונים תת-קרקעיים. צבא של שומרים המונה עשרות אלפים, רובם ממוצא רוסי. בסרט זה אנחנו מעניקים במה לשומרים שלא ויתרו, שמצאו דרך להמשיך וליצור למרות הכל.

Freeflow Poster.jpg
poster final-page-001.jpg

“אני לא מרגישה זקנה, אני מרגישה אשה צעירה שקרה לה משהו שאינו נתן לתיקון”. כך כותבת יוליה וינר, אחת מגיבורות הסרט. 

עלילותיו של שלום נגר, האיש שתלה את אדולף אייכמן והפך ברבות הימים לשוחט. סיפוריו יוצרים דיוקן אלטרנטיבי מורכב ומרתק של מי שנכח בירכתי הפריים באירועים היסטוריים משמעותיים וקולו טרם נשמע.

סרט תיעודי מוזיקלי המגולל את סיפור עלייתו ונפילתו של מלך המחזמר הישראלי -  גיורא גודיק, אחד הסמלים הבולטים של שנות השישים העליזות בישראל. 

poster_Zipor Bacheder_HEB_medium.jpg

הסרט משרטט את דמותה השברירית ויפת התואר ואת חיה מלאי התהפוכות והמסתורין של תרצה אתר, אחת הדמויות האהובות בתרבות העברית החדשה. 

דילמת הדריין.jpg

סיפורה של רות קליגר, "הגברת הראשונה של המוסד". הלוקח אותנו למסע אל פרשה כואבת ומסובכת בתולדות הישוב היהודי. 

הסרט מלווה את הקונפליקטים הפנימיים והחיצוניים עימם מתמודדים אבשלום, אלוף פארקור עולמי ואימו ריקי כשאבי המשפחה חוזר לחייהם לאחר שהייה של שלוש שנים בכלא. 

poster.png

סיפור חייהן של נשים אשר נולדו במרוקו ובתימן וחותנו בניגוד לרצונן כאשר היו ילדות ונערות.

פוסטר - גם כשעיניי פקוחות  - עברית (1)-p

מסע מוזיקלי נפשי שבמרכזו גבריאל בלחסן ז"ל, ממקימי להקת אלג'יר שסבל ממאניה דפרסיה ונאבק לזכות בהצלחה לה הוא מייחל. 

ראיתי ציפור.jpg

מסע הצלה ברחבי ישראל - מאבק טוטאלי, ללא הרבה הצלחות, על עתיד הטבע הייחודי של ישראל וחיות הבר שנופלות - פצועות, מתות, דרוסות ומורעלות. 

סיפורם של הסופרת יהודית רותם ורב חרדי מכובד שגירושיהם טלטלו את בני ברק ואת חייהם של שבעת ילדיהם. בתם החמישית, נועה, יוצאת למסע בצללי בית ילדותה מתוך תקווה לגשר על התהום ולהקים בית משלה.  

פוסטר על כורחך 2016.jpg

בני זוג דתיים מתמודדים עם התאבדות שניים מבניהם בצבא ונתקלים בגינוי חריף מסביבתם. הם מסרבים לשתוק על כך ויוצאים למסע ציבורי במטרה לשבור את חומת השתיקה והגינוי. 

photonovela_card.jpg

שיר בת ה- 12 נדרשת להכין עבודת שורשים נורמטיבית, ההופכת אט אט לדרמה סוחפת המגלמת בתוכה סודות רבים וסיפור משפחתי של שלושה דורות. 

Web-Junkie_Poster-701x1030.jpg

ממשלת סין, הרואה בהתמכרות לאינטרנט איום קיומי לחברה, תמכה בהקמת מרכזי גמילה ו"חינוך מחדש". סרט זה צולם בתוך מרכז שכזה ומתעד נערים שאושפזו בכפייה בידי הוריהם. 

עטיפה החול והים.jpg

זהו סרט על מפגש מחודש בין שני גיבורים שהגיעו משני עולמות שונים ונפגשו ברגע גורלי אחד בהיסטוריה של מדינת ישראל.